۱۰ نرم افزار تشخیص چهره ی فرزند آینده با هوش مصنوعی

تشخیص چهره فرزند آینده با هوش مصنوعی

بسیاری از پدر و مادرهایی که در انتظار فرزند خود هستند، دوست دارند بدانند که چهره ی فرزندشان هنگام تولد چگونه است. به همین علت استفاده از ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی که چهره ی فرزند را تشخیص می دهد روز به روز رواج بیشتری پیدا می کند.

این ابزارها با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی چهره ی فرزند شما را تشخیص می دهند و چهره ی احتمالی از فرزند شما را پیش بینی می کنند. قبلا هم در پستی جداگانه چگونگی کارکرد برنامه هایی ویرایش عکس با استفاده از تشخیص چهره را بررسی کردیم. برنامه های تشخیص چهره فرزند آینده نیز از چنین الگوریتم هایی استفاده می کنند. آن ها چهره را در تصویر تشخیص داده و سپس ویژگی های چهره را استخراج و از آن ها برای تولید ویژگی های چهره ی فرزند استفاده می کنند.

۱۰ نرم افزار تشخیص چهره ی فرزند آینده با هوش مصنوعی

در این بخش ۱۰ تا از ابزار و اپلیکیشن های تولید کننده ی چهره ی فرزند را معرفی می کنیم. با استفاده از این ابزار می توان تشخیص داد که چهره ی آینده و احتمالی فرزند پدر و مادر چگونه خواهد بود. در پستی دیگر نیز برنامه های برتر ویرایش عکس با تشخیص چهره را معرفی کردیم.

  1. YouCam Makeup (Android/iOS)
  2. BabyGenerator Guess Baby Face (Android/iOS)
  3. Baby Predictor: Baby Generator (Android)
  4. Future Baby Face Generator (iOS)
  5. Make A Baby Future Face Maker (iOS)
  6. AI Baby Generator: Face Maker (Android/iOS)
  7. Fotor: AI Baby Generator (Online)
  8. OurBabyAI (Online)
  9. AI Baby Generator (Online)
  10. Make Me Babies (Online)

۱. YouCam Makeup

این برنامه دارای نسخه ی اندروید و آیفون است.

YouCam Makeup با استفاده از فناوری پیشرفته هوش مصنوعی، رندر واقعی تصاویر و رابط کاربر پسند خود، به عنوان یکی از بهترین تولید کننده ی تصویر فرزند شناخته می شود که می تواند تشخیص چهره ی فرزند شما را با دقت بسیاری خوبی انجام دهد.

نتیجه ی تصویر کودک با کیفیت بالا، تنوع بالای مدل مو، لباس، پس زمینه تصویر، فرایند تولید کارامد، آواتارهای مختلف، تعویض جنسیت و فیلترهایی برای افزایش سن از جمله ویژگی های مهم این برنامه است.

از این برنامه می توانید برای تولید آواتارهایی با کیفیت و زیبا از چهره ی فرزند خود استفاده کنید. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید فرزند آینده ی خود را در لباس های زیبا، مدل موها و هدبندهای جذاب و حتی در کنار یک خرگوش خانگی ببینید.

 

۲. BabyGenerator Guess Baby Face

دارای نسخه ی اندروید و iOS است.

BabyGenerator برنامه ای سرگرم کننده و تعاملی برای پیش بینی چهره کودک شما است. می توانید عکس‌های پدر و مادر را آپلود کنید برنامه شروع به تشخیص چهره ی فرزند می کند. این برنامه طیف وسیعی از پیش‌بینی‌های چهره نوزاد را ارائه می کند و نتایج مختلفی را برای چهره ی کودک آینده ی شما نشان می دهد.

گزینه های سنی مختلف (کودک، ۱۰ ساله، ۱۸ ساله، دانش آموز) و گزینه ای برای ذخیره نتایج در قالب کلاژ از جمله ویژگی های این برنامه است.

۳. Baby Predictor: Baby Generator

این برنامه دارای نسخه ی اندروید و رایگان است.

Baby Predictor یکی دیگر از برنامه های تولید چهره ی کودک با هوش مصنوعی است که استفاده از آن ساده است. از الگوریتم‌های هوش مصنوعی به منظور تجزیه و تحلیل ویژگی‌های صورت والدین  و تشخیص چهره ی فرزند استفاده می‌کند. می‌توانید پیش‌بینی‌های مختلفی ایجاد کنید و آن‌ها را با خانواده و دوستان خود برای بحث‌های سرگرم ‌کننده درباره ظاهر آینده کودکتان به اشتراک بگذارید.

کنترل وراثت، تولید نام کودک، تشخیص سن و فیلتر افزایش سن از ویژگی های مهم این برنامه هستند.

 

۴. Future Baby Face Generator

این برنامه دارای نسخه  ی iOS است.

Future Baby Face Generator برنامه ای دیگر برای تولید تصویر چهره ی کودک است که با استفاده از هوش مصنوعی چهره ی کودک را پیش بینی می کند. می توانید از تصاویر و گزینه های مختلف استفاده کنید تا ببینید چگونه عوامل مختلف روی ویژگی های چهره ی فرزند شما تاثیر می گذارد.

 

۵. Make A Baby Future Face Maker

این برنامه دارای نسخه iOS است.

Make A Baby Future Face Maker یک برنامه ساده برای پیش بینی ظاهر کودک شما است. با تجزیه و تحلیل ویژگی های صورت والدین، پیش بینی های سریع و دقیقی را ارائه می دهد. سادگی این برنامه آن را به یک انتخاب عالی برای کسانی که می خواهند تجربه ای آسان و ساده از استفاده از نرم افزار داشته باشند، تبدیل می کند.

 

۶. AI Baby Generator: Face Maker

این برنامه دارای نسخه ی اندروید و iOS است.

Baby Face Generator ابزاری ساده برای تشخیص چهره ی فرزند شما با استفاده از عکس های آپلود شده است. ابزار کنترل وراثت این برنامه به شما امکان می دهد تا ویژگی های ژنتیکی صورت نوزاد را به خوبی کنترل و سفارشی سازی کنید. این اپلیکیشن علاوه بر تولید چهره ی کودک توانایی تولید نام کودک شما را نیز را دارد.

این برنامه تصویر چهره ی فرزند خود را بر اساس تصویر پدر و مادر و یا فقط یکی از والدین تولید می کند.

۷. Fotor: AI Baby Generator

این ابزار به صورت سایت آنلاین در دسترس است.

با استفاده از سایت Fotor می توانید عکس های والدین کودک را آپلود کرد تا تصویر چهره ی کودک بر این اساس تولید شود. همچنین می توانید از چهره ی افراد مشهور در کنار عکس خود نیز استفاده کنید تا نتیجه ی ترکیب این چهره ها را مشاهده کنید.

 

۸. OurBabyAI: AI Baby Generator Online

این ابزار به صورت سایت آنلاین در دسترس است.

OurBabyAI یکی از سایت های معروف برای تولید تصویر چهره ی کودک بر اساس عکس پدر و مادر است. با آپلود عکس پدر و مادر می توانید مجموعه ای از تصاویر فرزند دختر و پسر را تولید کنید. علاوه بر عکس های پدر و مادر امکان آپلود عکس های چهار بعدی سونوگرافی جنین نیز وجود دارد.

 

۹. AI Baby Generator

این ابزار به صورت سایت آنلاین در دسترس است.

AI Baby Generator این ابزار دارای یک رابط کاربری ساده برای تشخیص چهره ی فرزند با عکس پدر و مادر است. الگوریتم های هوش مصنوعی این  سایت آنلاین می تواند تصویر پدر و مادر را تجزیه و تحلیل کند و تصویر آینده ی چهره ی فرزند را پیش بینی کند.

همچنین امکان پیش بینی چهره ی فرزند بدون آپلود تصویر چهره ی پدر و مادر هم وجود دارد. می توانید با استفاده از گزینه های موجود، ویژگی های فیزیکی چهره ی پدر و مادر را انتخاب کنید تا نرم افزار اقدام به تولید چهره ی کودک با استفاده از این ویژگی ها کند.

 

۱۰. Make Me Babies

این ابزار به صورت سایت آنلاین در دسترس است.

Make Me Babies یکی دیگر از سایت های آنلاین تشخیص چهره ی کودک با هوش مصنوعی است. این سایت گزینه های مختلفی برای تغییر چهره مانند تغییر رنگ پوست ارائه می دهد. همچنین دارای یک بخش برای تولید نام کودک دارد. وجود یک پایگاه داده از تصاویر افراد مشهور به منظور به کارگیری در فرایند تشخیص چهره ی کودک نیز از دیگر ویژگی های این سایت است.

 

آیا تشخیص چهره ی بچه ی آینده به صورت آنلاین یا با استفاده از اپلیکیشن درست است؟

سایت های مختلف آنلاین و همچنین برنامه های تشخیص چهره ی آینده ی بچه، با استفاده از هوش مصنوعی و تصویر چهره ی پدر و مادر اقدام به تولید چهره ی فرزند می کنند. این ابزارها فقط می توانند پیش بینی هایی را از چهره ی فرزند ایجاد کنند. نمی توان گفت که فرزندی که در آینده متولد می شود دقیقا شبیه این عکس باشد.

علت این امر این است عوامل بسیار زیادی روی چهره ی فرزند تاثیر می گذارند. چهره ی فرزند ممکن است ویژگی های بسیاری را تنها از چهره ی مادر و یا پدر به ارث ببرد که این مسئله توسط اپلیکیشن یا سایت های آنلاین قابل تشخیص نیست. در نتیجه نمی توان گفت که نتیجه ی تولید شده توسط این ابزارها چقدر دقیق است و آیا دقیقا پیش بینی کننده ی چهره ی فرزند هست یا خیر. به این ابزارها می توان به دید سرگرمی نگاه کرد و نه یک ابزار علمی برای تشخیص چهره ی فرزند آینده.

برنامه های تشخیص چهره ی فرزند چگونه کار می کنند؟

برنامه های تشخیص چهره ی فرزند از فناوری های پردازش تصویر و تشخیص چهره استفاده می کنند. این فناوری ها باید قابلیت تشخیص اجزای مختلف چهره را داشته باشند. فناوری تشخیص چهره می تواند این امکان را فراهم کند. اجزای مختلف صورت و موقعیت آن ها را مشخص می کند. سپس با ترکیبی از ویژگی های پدر و مادر، چهره ی فرزند را پیش بینی می کند. تشخیص چهره کاربردهای مختلفی دارد. برای مثال حضور و غیاب کارکنان توسط نرم افزار تشخیص چهره، برنامه های ویرایش عکس و قفل گوشی های هوشمند همگی از فناوری تشخیص چهره استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *