رفتن به محتوای اصلی
شماره تماس :44031307-021
شرکت های ایرانی فعال در زمینه ی تشخیص چهره

شرکت های ایرانی فعال در زمینه ی تشخیص چهره

در این پست قصد داریم شرکت هایی که در زمینه ی طراحی و توسعه ی ابزارهای مختلف تشخیص چهره در ایران فعالیت می کنند را معرفی کنیم. کسانی که در زمینه ی تشخیص چهره فعال هستند و دارای محصولی قابل ارائه در این زمینه هستند، در لیست قرار گرفته اند. اگر شرکتی را می شناسید که در لیست ما قرار ندارد، می توانید آن را در نظرات وارد کنید تا به این لیست اضافه شود.

فعالین مرتبط با تشخیص چهره در ایران

تی رافا

این شرکت یک اپلیکیشن حضور و غیاب برای شرکت ها ارائه داده است که این اپلیکیشن در ساختار خود از تشخیص چهره هم استفاده می کند. به این صورت که افراد می تواند برای اعلام ورود و خروج خود وارد این برنامه شده و با تشخیص چهره این کار را انجام دهند. اپلیکیشن تیرافا در دو نسخه طراحی شده است، یکی برای مدیریت سیستم و معرفی کاربران جهات دریافت و پردازش اطلاعات، و دیگری برای کارکنان و افرادی که به هر دلیل باید حضور و غیاب خود را ثبت کنند.

شهاب

روبینا کتابخانه ی تشخیص چهره ی شرکت شهاب است. سامانه تشخیص چهره روبینا جهت شناسایی و کنترل تردد افراد، در سازمان ها، ادارات، بانک ها و ارگان هایی که به نوعی با امنیت سر و کار دارند طراحی شده است. این کتابخانه قابلیت تشخیص 1000 نفر و همچنین دارای دقت 95 درصد می باشد. کتابخانه ی این شرکت در دو نسخه ی پایه و حرفه ای ارائه شده است.

سبحه

گلرخ وب سرویس تشخیص چهره ی سبحه است. این وب سرویس توانایی تشخیص و شناسایی چهره ها را دارد.

CICAP

این شرکت نیز سرویس تشخیص چهره ی خود را در قالب وب سرویس ارائه می دهد.

IPIXA

سامانه نظارتی تشخیص و ثبت چهره یکی از محصولات این شرکت بوده که از فناوری تشخیص چهره برای شناسایی چهره ی افراد استفاده می کند.

آپاسای

نرم افزار تشخیص چهره ی آپاسای از انواع فرمت های عکس و ویدئو به عنوان ورودی پشتیبانی می کند و قابلیت پردازش چهره به صورت آفلاین و live را دارد.

 

هوش داده مهتاب

شرکت هوش داده ی مهتاب سرویس تشخیص چهره ی خود به نام رخ نگار را در سه قالب نرم افزار، کتابخانه و وب سرویس ارائه می دهد. این سرویس دارای دقت 95 درصد برای تشخیص چهره و 99 درصد برای شناسایی چهره است.

آرمان رایان شریف

رهام

در جدول زیر شرکت های فعال در زمینه ی تشخیص چهره لیست شده اند. فناوری تشخیص چهره در این شرکت ها به صورت نرم افزار، کتابخانه، اپلیکیشن و یا وب سرویس ارائه می شود.

نام شرکتوب سایتنرم افزارکتابخانهاپلیکیشنوب سرویسآنلاین
آرمان رایان شریفnegarepardaz.ir*
تی رافاtirafa.com
شهابshahaab-co.ir**
سبحهsobhe.ir*
رهامrohamai.com
CICAPcatotalservices.com*
IPIXAipixa.ir
آپاسایapasai.ir*
هوش کاوان فراپرداز توسhooshkavan.com*
فرادیدcarnition.com*
هوش داده مهتابdatamoon.ir****
برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

پاسخی بگذارید

برگشت به بالا