شرکت های ایرانی فعال در زمینه ی تشخیص چهره

در این پست قصد داریم شرکت هایی که در زمینه ی طراحی و توسعه ی ابزارهای مختلف تشخیص چهره در ایران فعالیت می کنند را معرفی کنیم. کسانی که در زمینه ی تشخیص چهره فعال هستند و دارای محصولی قابل ارائه در این زمینه هستند، در لیست قرار گرفته اند. اگر شرکتی را می شناسید که در لیست ما قرار ندارد، می توانید آن را در نظرات وارد کنید تا به این لیست اضافه شود.

فعالین مرتبط با تشخیص چهره در ایران

هوش داده مهتاب

شرکت هوش داده ی مهتاب سرویس تشخیص چهره ی خود به نام رخ نگار را در سه قالب نرم افزار، کتابخانه و وب سرویس ارائه می دهد. این سرویس دارای دقت ۹۵ درصد برای تشخیص چهره و ۹۹ درصد برای شناسایی چهره است.

تی رافا

این شرکت یک اپلیکیشن حضور و غیاب برای شرکت ها ارائه داده است که این اپلیکیشن در ساختار خود از تشخیص چهره هم استفاده می کند. به این صورت که افراد می تواند برای اعلام ورود و خروج خود وارد این برنامه شده و با تشخیص چهره این کار را انجام دهند. اپلیکیشن تیرافا در دو نسخه طراحی شده است، یکی برای مدیریت سیستم و معرفی کاربران جهات دریافت و پردازش اطلاعات، و دیگری برای کارکنان و افرادی که به هر دلیل باید حضور و غیاب خود را ثبت کنند.

شهاب

روبینا کتابخانه ی تشخیص چهره ی شرکت شهاب است. سامانه تشخیص چهره روبینا جهت شناسایی و کنترل تردد افراد، در سازمان ها، ادارات، بانک ها و ارگان هایی که به نوعی با امنیت سر و کار دارند طراحی شده است. این کتابخانه قابلیت تشخیص ۱۰۰۰ نفر و همچنین دارای دقت ۹۵ درصد می باشد. کتابخانه ی این شرکت در دو نسخه ی پایه و حرفه ای ارائه شده است.

سبحه

گلرخ وب سرویس تشخیص چهره ی سبحه است. این وب سرویس توانایی تشخیص و شناسایی چهره ها را دارد.

آرمان رایان شریف

رهام

در جدول زیر شرکت های فعال در زمینه ی تشخیص چهره لیست شده اند. فناوری تشخیص چهره در این شرکت ها به صورت نرم افزار، کتابخانه، اپلیکیشن و یا وب سرویس ارائه می شود.

نام شرکتوب سایتنرم افزارکتابخانهاپلیکیشنوب سرویسآنلاین
آرمان رایان شریفnegarepardaz.ir*
تی رافاtirafa.com
شهابshahaab-co.ir**
سبحهsobhe.ir*
هوش کاوان فراپرداز توسhooshkavan.com*
فرادیدcarnition.com*
هوش داده مهتابdatamoon.ir****

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *