رفتن به محتوای اصلی
شماره تماس :44031307-021
ابزارهای آنلاین پردازش تصاویر با کمک هوش مصنوعی

ابزارهای آنلاین پردازش تصاویر با کمک هوش مصنوعی

در این پست قصد داریم تعدادی از ابزارهای مرتبط با پردازش تصویر را معرفی کنیم که از هوش مصنوعی برای پردازش تصاویر استفاده می کنند. این ابزارها امکان حذف پس زمینه، اعمال فیلترهای جذاب و زیبا، یافتن اطلاعات مرتبط با تصویر مانند سن و جنسیت و همچنین یافتن تصاویر مشابه با تصویر مورد نظر شما را فراهم می کنند.

ابزارهای پردازش تصویر آنلاین

www.remove.bg

این سایت با استفاده از فناوری های پردازش تصویر، به شما امکان حذف پس زمینه را می دهد. به راحتی می توانید عکس خود را در قسمت مشخص شده، آپلود نموده و سپس سایت اقدام به حذف پس زمینه می کند. هوش مصنوعی به کار رفته در این سایت، منجر به حذف با دقت پس زمینه ی تصویر و باقی ماندن شی موجود در تصویر می شود.

حذف پس زمینه آنلاین

شرکت هوش داده مهتاب نیز سرویس آنلاین حذف پس زمینه (بک گراند) خود را توسعه داده است.

www.pictriev.com

این سایت هم امکانات جالبی را ارائه می دهد. با آپلود تصویر در این سایت ابتدا تصویر شخص موجود در تصویر تشخیص داده می شود و سپس سن و جنسیت فرد مشخص می شود و علاوه بر این مشخص می شود که شما شبیه کدام یک از شخصیت های معروف هستید.

تعیین مشخصات چهره

 

photolab.me

سایتی دیگر در زمینه ی ویرایش عکس های شماست. بدون نیاز به هر کار اضافی کافیست عکس خود را در این سایت آپلود کنید تا افکت ها و فیلترهای گوناگون را تنها با یک کلیک بر روی عکس خود اعمال کنید. photolab علاوه بر امکان ویرایش آنلاین اپلیکیشن خود را برای گوشی های اندروید و آیفون نیز فراهم کرده است.

goart.fotor.com

این سایت فیلترهای بسیار جذابی دارد که با وارد کردن عکس خود می توانید همه ی آن ها را امتحان کنید.

فیلتر و افکت تصاویر

 

pimeyes.com

در این سایت هر کسی را که آپلود کنید، شروع به جستجو می کند و تمام تصاویر آنلاینی که فرد در آن وجود دارد را برای شما پیدا می کند.

یافتن تصاویر آنلاین

www.how-old.net

دوست دارید بدانید که شخص موجود در تصویر چند سالش است؟ این سایت برای شما همین کار را انجام می دهد!

تشخیص سن با هوش مصنوعی

betaface.com/demo_old.html

در این سایت هم می توانید با آپلود یک تصویر از چهره به مشخصاتی مانند سن، جنسیت، رنگ مو، نوع پوست و چشم، مقدار آرایش و مشخصات دیگر دست پیدا کنید.

مشخصات چهره با پردازش تصویر

ganpaint.io

در این سایت دمویی برای اصلاح و دستکاری تصاویر طبیعی شما وجود دارد. با آپلود کردن تصویر دلخواه خود می توانید از قلم های موجود برای رسم درخت، آسمان، ابر، در، آجر و وارد دیگر استفاده کنید. این کار با شبکه های عصبی انجام می شود.

اصلاح تصویر با هوش مصنوعی

letsenhance.io

تا حالا شده عکس بی کیفیتی داشته باشید که بخواهید آن را با کیفیت تر کنید. ابزارهای مختلفی برای این کار وجود دارند. فوتوشاپ یکی از این ابزارهاست. ولی شما برای کار با فتوشاپ باید ابزارهای مختلف آن را بشناسید. letsenhance.io یک ابزار آنلاین برای با کیفیت تر کردن عکس های شماست. البته فقط تا پنج عکس را می توانید به صورت رایگان آزمایش کنید.

افزایش کیفیت تصاویر آنلاین

deepart.io

این سایت ابزار بسیار جالب و هیجان انگیزی برای فیلتر و افکت تصاویر ارائه می دهد. در این سایت هم می توانید از فیلترهای موجود استفاده کنید و هم فیلتر مورد نظر خود را به صورت یک تصویر دیگر آپلود کنید.

افکت آنلاین عکس

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

پاسخی بگذارید

برگشت به بالا