رفتن به محتوای اصلی
پردازش متن

سرویس های هوشمند متن

پردازش زبان طبیعی (Natural Language Processing)

فیلتر هوشمند متن

پالایش هوشمند متن

یکی از مهمترین آسیب های محیط های آنلاین، وجود جملات خلاف ادب یا حاوی مسائل غیر اخلاقی و غیر قابل پخش است. سرویس پالایش هوشمند متن این آسیب را به راحتی حل می کند. با استفاده از این سرویس می توانید با بالاترین دقت، تمامی مطالبی که می خواهید در سایت یا اپلیکیشن یا سایر جاها به عموم مردم نشان دهید را پالایش کنید و نگران اثرات جانبی آن نباشید.

دمو جزئیات

تبدیل فینگلیش به فارسی

با وجود اینکه زبان فارسی در تمامی سیستم عامل ها اضافه شده است، ولی همچنان هستند کسانی که بصورت فینگلیش تایپ می کنند. برای تحلیل این گونه متون حتما باید آنها را به فارسی تبدیل کرد که با استفاده از این سرویس، می توانید به راحتی و با دقت بالا این کار را انجام دهید.

دمو جزئیات
فینگلیش به فارسی
خلاصه سازی متن

خلاصه سازی متن

با استفاده از سرویس خلاصه ساز، می توانید براحتی خلاصه ای از اخبار و نوشته ها را در دست داشته باشید. در خلاصه گر دیتامون امکان انتخاب تعداد کلمات و جملات متن خلاصه شده وجود دارد.

دمو جزئیات

طبقه بندی متن

روزانه صدها هزار مطلب و پیام در شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها و سایت ها بدون مشخص بودن گروهی که به آن تعلق دارند، ایجاد می شوند و این مدیریت دانش و اطلاعات را دشوارتر می کند. با استفاده از سرویس طبقه بند دیتامون، براحتی می توانید طبقه ی اسناد خود را مشخص کنید.

دمو جزئیات
پلاک خوان
برگشت به بالا
× چطوری می تونم کمکتون کنم؟