رفتن به محتوای اصلی

سرویس های هوشمند تصویر

پردازش تصویر دیجیتالی (Digital Image Processing)

فیلتر هوشمند تصویر

پالایش هوشمند تصویر

یکی از مهمترین آسیب های محیط های آنلاین، وجود تصاویر غیر اخلاقی و غیر قابل پخش است. سرویس پالایش هوشمند تصویر این آسیب را به راحتی حل می کند. با استفاده از این سرویس می توانید با بالاترین دقت، تمامی تصاویری که می خواهید در سایت یا اپلیکیشن یا سایر جاها به عموم مردم نشان دهید را پالایش کنید و نگران اثرات جانبی آن نباشید.

دمو جزئیات

تبدیل عکس به متن

تبدیل عکس به متن فارسی همواره یکی از نیازهای اصلی بسیاری از کاربران است، مخصوصا کسانی که حوصله تایپ ندارند و می خواهند تا با یک کلیک بتوانند یک صفحه کامل تایپ شده را تحویل بگیرند. سرویس OCR ما با دقت بسیار بالا می تواند تمامی تصاویر حاوی متون تایپی و دست خط را به متن تبدیل کند.

دمو جزئیات
تبدیل عکس به متن
حذف پس زمینه

سرویس حذف پس زمینه تصویر

یکی از رایج ترین کارهای گرافیست ها حذف تصویر پس زمینه انسان است که کاری بسیار زمان بر است ولی با استفاده از این سرویس می توانید به راحتی و در عرض چند ثانیه پس زمینه را با دقت قابل قبولی حذف کنید.

دمو جزئیات

شناسایی پلاک

با استفاده از سرویس شناسایی پلاک می توانید با دقت و سرعت بالا تمامی پلاک های داخل کشور را به راحتی در تصاویر خود تشخیص دهید.

دمو جزئیات
پلاک خوان
شناسایی اشیا

شناسایی اشیاء

با استفاده از سرویس شناسایی اشیا می توانید با دقت و سرعت بالا تمامی اشیاء رایج و متداول را به راحتی در تصاویر خود تشخیص دهید.

دمو جزئیات

سرویس OCR کارت ملی هوشمند

با استفاده از این سرویس می توانید متن روی کارت ملی هوشمند که شامل حروف و اعداد فارسی است را بخوانید و متن قابل ویرایش و خواندن تحویل بگیرید.

دمو جزئیات
OCR کارت ملی هوشمند
سرویس شناسایی چهره

سرویس احراز هویت با چهره

سرویس احراز هویت با چهره به منظور تشخیص و شناسایی هویت افراد استفاده می شود. این سرویس به صورت آنلاین بوده و هم اکنون شامل دو سرویس احراز هویت و تشخیص چهره است.

دمو جزئیات
برگشت به بالا