رفتن به محتوای اصلی
نرم افزار کنترل تردد خودرو

نرم افزار کنترل تردد خودرو

کنترل تردد یکی از مسائلی است که بسیاری از سازمان ها و شرکت ها با آن مواجه هستند. نرم افزار پلاک خوان خودنگار می تواند به عنوان یک بسته ی نرم افزاری کنترل تردد خودرو مورد استفاده قرار بگیرد.

اگر سازمان شما پارکینگی دارید که تردد در آن به صورت محدود انجام می شود و برای عموم افراد نیست، افرادی را برای کنترل عبور و مرور خودروها استخدام می کنید. کنترل عبور و مرور خودروها و ثبت گزارشات آن کاری زمان بر و البته هزینه بر است. اگر از یک نرم افزار کنترل تردد در پارکینگ ها و محل های محدود شده استفاده کنید، دیگر نیازی به هزینه های اضافی ندارید و در کنار آن می توانید کنترل ورود و خروج را با دقت بالاتری انجام دهید. نرم افزار کنترل تردد ما می تواند علاوه گزارش مربوط به مالک خودرو و ساعت و تاریخ تردد، نوع خودرو را هم مشخص کند.

نرم افزار کنترل تردد چیست؟

کنترل دسترسی خودرو بدون نیاز به حضور نیروی انسانی برای محدود کردن ورود افراد غیر مجاز، وظیفه ی سیستم کنترل تردد است. این سیستم با توجه به لیستی که در اختیارش هست، به صورت هوشمند از ورود خودرو غیر مجاز ممانعت می کند. به محض اینکه خودور وارد گیت یا راهبند می شود، پلاکش توسط برنامه پلاک خوان خودنگار، اسکن می شود. سپس با توجه به پایگاه ی داده ی خود یا به آن اجازه ورود می دهد و یا از ورودش جلوگیری می کند.

مزایای  کنترل تردد هوشمند

ورود و خروج خودکار، هشدار دادن در صورت شناسایی پلاک خودروی غیرمجاز، یکپارچه سازی با گیت و راهبند، گزارش دهی زمان و تعداد پارک خودرو، امنیت بیشتر از جمله مزایایی یک سیستم کنترل تردد هوشمند هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید نرم افزار کنترل تردد به لینک زیر مراجعه کنید:

نرم افزار کنترل تردد خودرو

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

پاسخی بگذارید

برگشت به بالا