رفتن به محتوای اصلی
شماره تماس :44031307-021
نرم افزار پلاک خوان پارکینگی

نرم افزار پلاک خوان پارکینگی

نرم افزار پلاک خوان خودنگار محصول شرکت دیتامون، نرم افزاری است که می تواند در پارکینگ ها به عنوان یک نرم افزار مدیریت پارکینگ مورد استفاده قرار بگیرد. با داشتن پارکینگ هوشمند، نظارت بر عبور و مرور خودرو به صورت خودکار انجام می شود. این سیستم پرداخت هزینه ی پارکینگ خودرو را با دقت بیشتری انجام می دهد و در نتیجه امکان فرار از دادن هزینه ی پارکینگ نیز کاهش می یابد. پلاک خوان خودنگار را می توان در فروشگاه ها، مراکز خرید، اداره ها، سازمان ها، رستوران ها، بیمارستانها، هتل ها و هر مکانی که نیاز به پارکینگ داشته باشد، استفاده کرد.

کاربرد نرم افزار پلاک خوان در پارکینگ ها

کنترل تردد خودکار برای خودروهای مجاز

هنگامی که از یک دوربین مجهز به سیستم پلاک خوان در پارکینگ ها استفاده شود، می توان براحتی تردد خودروها را کنترل کرد. به عنوان مثال اگر تنها افرادی خاص مجاز به استفاده از پارکینگ باشند، پلاک خوان با اتصال به پایگاه داده، گیت ورودی را برای افراد مجاز باز می کند. پلاک خوان خودنگار با شناسایی خودروهای غیرمجاز هشداری صادر می کند و علاوه بر این توانایی اتصال به راهبند برای باز و بسته کردن آن را نیز دارد.

مدیریت پرداخت هزینه ی پارکینگ

یکی از مشکلاتی که پارکینگ ها با آن مواجه هستند، دریافت هزینه ی پارکینگ خودروهاست. گاهی افرادی با استفاده از شیوه هایی، هزینه ی پارکینگ را پرداخت نمی کنند. در صورتی که پارکینگ مجهز به سیستم پلاک خوان با دقتی باشد می تواند تمام خودروهای عبوری را ثبت کند و از این طریق افراد متخلف شناشایی شوند. پلاک خوان خودنگار می تواند با دقت بالا و از زوایایی مختلفی پلاک ها را خوانده و ذخیره کند. در نتیجه میزان تخلفات کم می شود.

نظارت پارکینگ

با داشتن برنامه ی پلاک خوان می توانید بر عبور و خروج و حرکت خودروها در پارکینگ را نظارت داشته باشید و مکان های خالی موجود در پارکینگ را به راحتی شناسایی و مشخص کنید.

نصب و راه اندازی آسان

نرم افزار پلاک خوان خودنگار محصول شرکت دیتامون می تواند به سادگی نصب و پیاده سازی شود. این نرم افزار از داکر (docker) برای پیاده سازی استفاده می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی دموی محصول پلاک خوان به لینک زیر مراجعه نمایید:

نرم افزار پلاک خوان خودنگار

پلاک خوان

 

 

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

پاسخی بگذارید

برگشت به بالا