رفتن به محتوای اصلی
شماره تماس :44031307-021
نرم افزار پلاک خوان سازمانی

نرم افزار پلاک خوان سازمانی

نرم افزار پلاک خوان سازمانی خودنگار، می تواند در سازمان ها، ادارات و شرکت ها برای ثبت تردد خودروها مورد استفاده قرار بگیرد. امروزه بسیاری از کشورها از سیستم شناسایی خودکار برای تشخیص و شناسایی پلاک ها استفاده می کنند. در ادامه تعدادی از کاربردهای سیستم پلاک خوان در سازمان ها را بررسی می کنیم:

کاربردهای نرم افزار پلاک خوان سازمانی

ساده سازی وظایف کارکنان بخش امنیت

سیستم شناسایی خودکار پلاک خودرو خودنگار، با ثبت و ذخیره سازی اتوماتیک پلاک خودروهای وارد و خارج شده از سازمان، نیاز به ثبت دستی پلاک را از بین می برد. سیستم پلاک خوان با ثبت خودکار و سریع اطلاعات پلاک ها، وظایف کارمندان این بخش را ساده تر می کند.

ارتقا امنیت سازمان ها با نرم افزار پلاک خوان سازمانی

پلاک خوانی که در سازمان ها استفاده می شود، می تواند مانع از ارتکاب جرم شود. فرد مجرم می داند که پلاک خوان در تمام شرایط و به صورت پلادرنگ و آنی شماره ی خودروی او را ثبت می کند و به مسئولان مربوطه گرازش می دهد. در نتیجه وقتی تمام مکان های فرد به صورت آنی توسط دوربین های پلاک خوان ثبت و ردیابی می شود، فرد اجازه ی ورود به سازمان را به خود نمی دهد. وجود پلاک خوان عاملی بازدارنده خواهد بود و سبب ارتقا امنیت می شود.

کاهش هزینه ی سازمان ها

نرم افزار پلاک خوان خودنگار می تواند هزینه ها را کاهش دهد. دیگر نیازی به نیروهای انسانی برای کنترل تردد و ثبت گزارشات مرتبط با اتوموبیل های عبوری وجود ندارد. سیستم پلاک خوان هوشمند بدون نیاز به دخالت انسان کار نظارت عبور و مرور را انجام دهد. در نتیجه نیاز به صرف زمان و هزینه برای این امر از بین می رود.

 

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

پاسخی بگذارید

برگشت به بالا