رفتن به محتوای اصلی
اپلیکیشن حذف پس زمینه عکس
حذف پس زمینه

سرویس حذف پس زمینه تصویر

بدون نیاز به فوتوشاپ پس زمینه را حذف کنید

تا به حال شده که بخواهید پس زمینه یا بک گراند (بکگراند) عکسی را عوض کنید؟ بسیاری از افراد دوست دارند که بتوانند به راحتی تصاویر و عکس ها را ویرایش کنند. تغییر پس زمینه ی عکس می تواند توسط نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلوستریتور انجام شود. اما حذف کردن بک گراند با این نرم افزارها نیاز به مهارت بالا و زمان زیادی دارد. اما شما می توانید به صورت آنلاین بکگراند تصاویر خود را با سرعت و دقت حذف کنید.

کافی است عکس خود را انتخاب کرده و در دموی بالای صفحه آپلود کنید. نیاز به هیچ کار اضافی برای حذف و تغییر پس زمینه ی تصویر خود ندارید.

کاربردهای برنامه حذف بک‌ گراند (background)

چاپ عکس بر روی تیشرت، لیوان، سنگ‌ قبر و...

امروزه چاپ عکس بر روی لیوان و تیشرت به عنوان هدیه رایج شده است. همچنین چاپ عکس بر روی سنگ‌قبر برای نگاه داشتن یاد و خاطره‌ی عزیزان نیز به امری ضروری در اکثر شهرهای ایران به خصوص تهران تبدیل شده‌ است. ولی به علت نبود دانش فنی، فرصت و دقت کافی کیفیت عکس‌های خروجی رضایت‌بخش نیست. به عنوان مثال در عکس‌های زیر دیده می‌شود که در صورت حذف نشدن بک گراند تصاویر جلوه‌ی خوبی روی لیوان و تیشرت نخواهند داشت. همچنین برای چاپ عکس روی سنگ قبر لازم است که پس زمینه‌ی تصاویر حذف شود.

حذف خودکار بک گراند

در ادامه تصاویری که به درستی بک‌گراند آنها حذف شده و نمایی بهتر را ایجاد کرده است مشاهده می‌کنید.

حذف پس زمینه

حذف بک‌ گراند برای فیلم‌سازی

در گذشته و حتی در زمان حال برای تغییر پس زمینه‌ی بازیگران یا گویندگان خبر در فیلم‌ها و صدا و سیما از تکنیک پرده‌ی آبی یا سبز استفاده می‌شود که نیازمند فضا و تجهیزات خاصی است. در صورتی که می‌توان با هوشمند‌سازی حذف پس زمینه این کار را به صورت اتوماتیک انجام داد، بدون اینکه نیازمند تجهیزات خاصی باشیم. در ویدیوی زیر میبینم که از تکنیک حذف بک‌گراند برای تشخیص انسان‌ها استفاده شده است.

https://sites.google.com/view/deepimagematting

در مدرسه‌ها و ادارات

در برخی ادارات و مدارس گاهی لازم است تا پس زمینه‌ی عکس افراد یکسان باشد. با این‌ حال ممکن است تمامی دانش‌ آموزان یک مدرسه عکسهای خود را با پس زمینه‌های متفاوت تحویل دهند. در اینجا لازم است تا یک فرد متخصص پس زمینه‌ ی تمامی عکس‌ها را با استفاده از فتوشاپ یا هر نرم‌افزار جانبی دیگری حذف کند. در صورتی که با استفاده از سرویس حذف پس زمینه به راحتی و با کمترین زمان این کار قابل انجام است.

حذف پس زمینه با کمک هوش مصنوعی

در برنامه‌های ویرایش عکس

تغییر پس‌زمینه از ابتدایی‌ترین ابزارهای برنامه‌های ویرایش عکس محسوب می‌شود. ولی تا کنون این ابزارها به سختی و به کمک کاربر قادر به حذف پس زمینه و جایگزین کردن آن با تصویری دیگر بودند. ولی هم اکنون می‌توان با استفاده از سرویس حذف بک‌گراند این قابلیت را به راحتی هرچه تمام‌تر به برنامه‌ی مورد نظر اضافه کرد.

حذف پس زمینه
پالایش هوشمند تصویر

سرعت بالا

بطور متوسط یک تصویر با ابعاد 500*500 ظرف مدت 5 ثانیه پس زمینه آن حذف می شود

دقت بالا

تمامی پس زمینه ها با دقت بالای 80% حذف می شوند

پردازش تصویر
گزارش گیری

گزارش گیری

تمامی تصاویر ارسالی تا یک ماه ذخیره می شوند و می توان آمار تمامی آنها را در داشبورد مشاهده کرد

برگشت به بالا
× چطوری می تونم کمکتون کنم؟