رفتن به محتوای اصلی

سیستم کنترل تردد

دستگاه کنترل تردد (Access Control Board) جهت باز و بسته کردن راهبند خودرو یا انسان استفاده می شود. این برد کنترلی با اتصال به نرم افزار پلاک خوان خودنگار که برای کنترل تردد خودرو طراحی شده است، می تواند به خوبی اتوماسیون تردد خودرو را انجام دهد. همچنین با قرار گرفتن این برد در کنار نرم افزار تشخیص چهره رخ نگار می تواند دستورات مناسبی را به گیت کنترل تردد انسان نیز ارسال نماید.

دستگاه کنترل تردد

قابلیت های کلیدی دستگاه کنترل تردد

  • تحت شبکه بودن (LAN)
  • قابلیت اتصال به ۱ تا ۸ راهبند
  • پیدا شدن در شبکه (جهت تنظیم خودکار)
  • قیمت بسیار ارزان
  • قابلیت تعریف پین مجاز، غیرمجاز و VIP
پلاک خوان

امکانات برد کنترل تردد

  • از دستگاه کنترل تردد برای روشن یا خاموش کردن آلارم یا چراغ های اطلاع رسانی می توان استفاده کرد. به این صورت که در صورت مجاز بودن یک شخص یا خودرو گیت کنترلی باز می شود و در صورت غیر مجاز بودن آن شخص یا خودرو، چراغ یا آلارمی جهت اطلاع اپراتور روشن می شود.
  • تنظیمات مرتبط با برد کنترلی به ازای هر دوربین در نرم افزارهای پلاک خوان خودنگار و  تشخیص چهره ی رخ نگار تعبیه شده اند. برای این منظور می توان برای هر دوربین سه عدد شماره پین تعریف کرد ۱) مجاز ۲) غیر مجاز و ۳) VIP و هر کدام از پین های موجود روی برد را به خروجی مناسبی متصل نمود.
برد کنترل راهبند و تردد

کاربردهای دستگاه کنترل تردد

مدیریت پارکینگ با پلاک خوان

اتوماسیون تردد خودرو

یکی از کاربردهای اصلی و اولیه برد کنترل تردد خودرو، قابلیت آن در باز و بسته کردن گیت و راهبند جهت کنترل تردد خودرو است. همچنین با اتصال این دستگاه به یک پلاک خوان می توان کنترل تردد را خودکار و بدون نیاز نیروی انسانی برای شناسایی و تشخیص پلاک خودرو انجام داد. اطلاعات ورودی از سیستم پلاک خوان با اطلاعات پایگاه داده مقایسه می شود و در صورت تطبیق به خودرو اجازه ی ورود داده می شود.

اتوماسیون تردد انسان

دستگاه کنترل تردد، این قابلیت را دارد که کنترل دسترسی افراد به مکان هایی را محدود کند. با اتصال این دستگاه به یک نرم افزار تشخیص چهره می توان دسترسی افراد به مکان های محدود شده را کنترل کرد. دوربین های متصل به مکان مورد نظر، تصویر شخص را به نرم افزار مخابره کرده و این تصاویر در پایگاه داده مورد جستجو قرار می گیرند. در صورت تطبیق و داشتن مجوز، دستگاه کنترل تردد، دسترسی فرد را به مکان مورد نظر امکان پذیر می کند.

کنترل دسترسی با نرم افزار پلاک خوان
برگشت به بالا